239 | VYSOKÉ NEBE NAD MĚSTEM
RADA Vlastimil (1895 – 1962)
- starting price: 18 000 CZK
- hammer price: 28 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 66,5 x 79 cm, rámováno, datace 1942, signováno vpravo dole Vlast. Rada 1942.